Сваты, экстрасенсы, поля чудес. Российскими шоу, или их клонами забиты все эфиры. Наша Раша и Файна Украйна, и все в этом духе. Камеди Клаб. Лига Смеха. Вообще-любой-сериал. Продолжать, полагаю, не надо. Мы живем в гравитационной воронке так называемого российского культурного поля
Для поширення вашого відео чи повідомлення в Мережі Правди пишіть сюди,
або на email: pravdaua@email.cz
Найкращі пропозиції товарів і послуг в Мережі Купуй!
2020 рік буде дуже складним унаслідок зростання частки відновлюваних джерел енергії в енергосистемі України, які потрібно буде балансувати, а також оплачувати їм «зелений тариф». Про це 26 лютого на своїй останній пресконференції на посаді заявив керівник НЕК «Укренерго» Всеволод Ковальчук. За його словами, такі дисбаланси Україна вже не встигає виправити цього року.
«Цього року дефіцит потужностей балансування буде максимальним. «Зелений тариф» є зависоким. Але треба його знижувати не якимось різкими примусовими заходами, а через переговори з (українськими та іноземними) інвесторами, враховуючи їхні інвестиційні плани», – пропонує Ковальчук. Водночас в «Укренерго» визнають, що гідроелектростанції, які виконують частину функцій балансування енергосистеми в Україні, через цьогорічну погоду відчуватимуть дефіцит водних ресурсів, і це додатково ускладнить ситуацію.
Водночас він запевнив, що труднощі та дисбаланси більшою мірою відчують великі гравці енергоринку, аніж прості споживачі.
«Ви як споживач електроенергії навряд чи це відчуєте. Всі необхідні дії для операційної безпеки системний оператор («Укренерго» – ред.) виконає. Незалежно від того, що це буде. Аж до обмеження виробництва (електроенергії) певним виробникам, повної заборони імпорту чи «підйому» тієї чи іншої генерації в роботу. Тому складнощі можуть бути у виробників енергії, і це може мати фінансові наслідки з точки зору ціни електроенергії», – пояснює керівник «Укренерго».
Раніше міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель заявляв, що Україна має орієнтуватися на перехід до виробництва 70% електроенергії з відновлюваних джерел (сонце, вітер, біомаса – ред.) до 2050 року. …
Промислове виробництво в Україні в січні 2020 року знизилося на 5,1% порівняно з січнем 2019 року і скоротилося на 8,4% порівняно з груднем 2019 року, повідомляє Державна служба статистики.
Найбільше за рік скоротилося постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 11,8%.
У переробній промисловості падіння в форматі «місяць до місяця» склало 3,2%, у добувній – 4,5% (усі дані є нескоригованими на ефект календарних днів).
У 2019 році промислове виробництво в Україні зменшилося на 1,8%. …
Національний банк України опівдні встановив довідкове значення курсу 24 гривні 66 копійок за долар, це на 13 копійок більше за офіційний курс на 26 лютого.
Регулятор відбив ранкові тенденції на міжбанківському ринку, які впродовж останніх годин дещо змінилися. Станом на 13:20, за даними Finance.ua, котирування опустилися до 24 гривень 61–63 копійок за долар, це також вище показників учорашніх торгів та відкриття сесії.
«Попит і пропозиція у хиткій рівновазі», – констатують фахівці сайту «Мінфін», які відстежують перебіг торгів.
«Середа стане важким днем для гривні на валютному ринку. Вчорашній відверто провальний аукціон з розміщення ОВДП не виправдав жодних сподівань чиновників на активний розпродаж облігацій. Було придбано всього паперів на 1,6 млрд гривень», – відзначали експерти перед початком торгів.
У коридорі від 24,4 до 24,6 гривні за долар курс тримався майже три тижні, хоча ще на початку лютого котирування перевищували 25 гривень за долар. …
Кабінет міністрів України пропонує щомісяця доплачувати по 500 гривень за пізній вихід на пенсію окремим групам пенсіонерів. Про це повідомив прем’єр міністр України Олексій Гончарук.
«Рішення уряду – у разі схвалення парламентом – дозволить підвищити надбавки 1380 пенсіонерам та встановити єдиний підхід до визначення їх розміру», – заявив Гончарук.
У 2020 році для виходу на пенсію чоловікам у 60 років та жінкам у 59-ть потрібно мати страховий стає не менше 27 років. Далі він буде збільшуватися. …
Imagine how life would change for so many people who need a replacement organ if scientists could just print a new one that works. That’s exactly one of the projects scientists at Wake Forest Institute for Regenerative Medicine are working on – 3D bio printed human organs. They’re also working to develop artificial blood vessels and miniature models of a human body using 3d bio printing. Lesia Bakalets has the story from Winston-Salem, North Carolina in this report narrated by Anna Rice. …
Національний банк України встановив на 27 лютого офіційний курс 24 гривні 65 копійок за долар, це на 12 копійок більше за курс на 26 лютого.
Регулятор зафіксував тенденції на міжбанківському ринку, де відбулося послаблення національної валюти. Але до кінця сесії це послаблення вийшло меншим, ніж на старті торгів. Станом на 16:15, за даними Finance.ua, котирування опустилися до 24 гривень 59–61,5 копійок за долар.
«Середа стане важким днем для гривні на валютному ринку. Вчорашній відверто провальний аукціон з розміщення ОВДП не виправдав жодних сподівань чиновників на активний розпродаж облігацій. Було придбано всього паперів на 1,6 млрд гривень», – відзначали експерти сайту «Мінфін» перед початком торгів.
У коридорі від 24,4 до 24,6 гривні за долар курс тримався майже три тижні, хоча ще на початку лютого котирування перевищували 25 гривень за долар. …
Technology is finally able to make food appear. With help from a local NGO, hungry kids in Kenya can now get a hot lunch for a few pennies with just a tap of their wrists. It happens using short-range Wi-Fi, as VOA’s Arash Arabasadi reports. …